ÖVRIGT / Mattor / Ersari 4402034
nr 440 2034
Ersari
Tidigt 1900-tal, 108x185, jämnt slitage, even wear
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 27 november 2006
27 nov
TEMA Orientaliska mattor 4
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 4