GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 11154742

nr 1115 4742

Fat

+ kopp, 4 delar, porslin, Sèvres

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

600 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 19 juni 2017
kl 20:26:42