MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 9018618

nr 901 8618

Bokhylleskåp

50/60-tal, Mahogny, längd: 120 cm, djup: 40 cm, höjd: 175 cm

Kondition: slitage

måndag 30 juni 2014
kl 19:01:30