KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12746015

nr 1274 6015

Akvarell

Annika Stensson. Signerad, daterad 1979, bladets mått: ca 22x27 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 9 september 2019
kl 20:33:56