KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12746015
nr 1274 6015
Akvarell
Annika Stensson. Signerad, daterad 1979, bladets mått: ca 22x27 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 september 2019
kl 20:33:56
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr