KONST / Litografier / Färglitografi 12012636
nr 1201 2636
Bo Larsson
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 84/260, signerad. Motivet: 51x49 cm
Bo Larsson, svensk målare och grafiker född 1945.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 september 2018
kl 18:35:12
3/9 10:21:55