KONST / Litografier / Litografi 7954499

nr 795 4499

Richard Ryan

(f. 1974), Sverige

Litografi, Richard Ryan, 194/350, signerad, bladets mått: 48x63

Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 3 december 2012
kl 19:18:30

30/11 10:50:31 1      600 kr
30/11 20:58:58 2      Vinnande bud

Richard Ryan

Läs mer om Richard Ryan