KONST / Litografier / Serigrafi 10435041
*
nr 1043 5041
Manuel Ros
(f. 1965), Spanien
Serigrafi, Manuel Ros, bladets mått: 50x50, 45/50, löst blad
Manuel Ros, spansk bildkonstnär född 1965, Palma de Mallorca.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 juni 2016
kl 20:02:48
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa litografier löst blad manuel ros serigrafi spanien spansk spanska sydeuropa
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
*
Manuel Ros
Manuel Ros, spansk bildkonstnär född 1965, Palma de Mallorca.
nr 1043 5041
Manuel Ros
(f. 1965), Spanien
Serigrafi, Manuel Ros, bladets mått: 50x50, 45/50, löst blad
Manuel Ros, spansk bildkonstnär född 1965, Palma de Mallorca.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 13 juni 2016 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa litografier löst blad manuel ros serigrafi spanien spansk spanska sydeuropa
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54



