KONST / Litografier / Litografi 12989539
nr 1298 9539
Janez Pirnat
(f. 1932), Slovenien
Litografi, "Vis á Vis" Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), 1992, ca 49x68cm
Janez Pirnat, konstnär född 1932.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 december 2019
kl 20:35:05
200 kr