GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Keramik 3853289

nr 385 3289

Inger Persson

(f. 1936), Sverige

Keramik, 3 del, BIP Britt-Ingrid Persson (f. 1938), Sverige. 1970-tal, alla signerade BIP

Inger Persson, svensk keramiker och formgivare född 1936.

måndag 7 november 2005

Inger Persson

Läs mer om Inger Persson
Tilgman Keramik