KONST / Litografier / Färglitografi 14929379
nr 1492 9379
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
2 st, Signerad, numrerad 300-upplaga, färglitografi, yttermått inklusive ram: 38x53 cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:45:41
22/9 20:29:31
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström