KONST / Litografier / Färglitografi 13865362
nr 1386 5362
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 50/260. Motivet: 65x40, yttermått inklusive ram: 90x64 cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:53:42
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
22 mar
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson