KONST / Litografier / Gicléetryck 17408132

nr 1740 8132

Gicléetryck

Ida Bentinger. Signerad, numrerad 2/75. Bildmått: 33x50 cm, yttermått inklusive ram: 50x66 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 november 2025
kl 18:49:58

12/11 16:19:50 1      Vinnande bud