KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16274055
*
nr 1627 4055
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad, stadsmotiv, daterad -75. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 62x48 cm
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 juni 2024
kl 20:24:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/6 23:29:30
1
300 kr
10/6 14:56:59
2
350 kr
10/6 17:41:18
3
400 kr
10/6 19:20:11
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar stad stadsmotiv
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:13
-
6269 Oljemålning
1800-tal, Kvinna vid vävstol, ej signerad. Olja på..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:20
-
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:53
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:04
-
6395 Oljemålning
Åke Wickström (f. 1927), Sverige. Signerad. Olja p..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:12
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:43
*
Oljemålning
nr 1627 4055
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad, stadsmotiv, daterad -75. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 62x48 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 juni 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/6 23:29:30 | 1 | 300 kr |
10/6 14:56:59 | 2 | 350 kr |
10/6 17:41:18 | 3 | 400 kr |
10/6 19:20:11 | 2 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar stad stadsmotiv
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:13 -
6269 Oljemålning
1800-tal, Kvinna vid vävstol, ej signerad. Olja på..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:20 -
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:53
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:04 -
6395 Oljemålning
Åke Wickström (f. 1927), Sverige. Signerad. Olja p..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:12 -
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:43