KONST / Litografier / Färglitografi 11796129
nr 1179 6129
Nils Kölare
(1930-2007), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -86, numrerad 162/175, motivet: 46x60 cm
Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 april 2018
kl 19:28:32
23/4 16:15:09
Nils Kölare
Läs mer om Nils Kölare