KONST / Litografier / Färglitografi 12286126
nr 1228 6126
Denis Paul Noyer
(f. 1940), Frankrike
Färglitografi, "Admiral Sir Aylmar and Family". Signerad, numrerad 17/25. Motivet: 62x86 cm
Denis Paul Noyer, fransk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 januari 2019
kl 19:51:55
14/1 17:25:17