ART / Lithographs / Litograph in colors 11525522
nr 1152 5522
LITOGRAPH IN COLORS
Oidentifierad konstnär, signed and numbered 42/85, bladets mått: 56x76,
Oidentifierad konstnär, signerad och numrerad 42/85, bladets mått: 56x76
SEK 100
Monday December 11 2017
at 18:16:48
8/12 17:34:46