MÖBLER / Bord / Spelbord 11154489
nr 1115 4489
Spelbord
längd: 90 cm, djup: 43 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 juni 2017
kl 19:17:14
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)