KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835122
nr 1383 5122
Oidentifierad konstnär. Signerad Otero. Olja på pannå, 21x26, yttermått inklusive ram: 38x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 mars 2021
kl 19:23:49
100 kr
150 kr
200 kr