KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16292095
nr 1629 2095
Karin Oldfelt Hjertonsson
(f. 1940), Sverige
Blomster. Signerad, blandteknik. Bladets mått: 101x113 cm, yttermått inklusive ram: 110x120 cm
Karin Oldfelt Hjertonsson, svensk konstnär född 1940.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:31:10
17/6 19:26:10
17/6 19:27:08
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Karin Oldfelt Hjertonsson
Läs mer om Karin Oldfelt Hjertonsson