KONST / Litografier / Färglitografi 13978172
nr 1397 8172
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 90/270, oramat löst blad, bladets mått: 23x32 cm
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 maj 2021
kl 20:09:07
17/5 20:04:07