KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11434247
nr 1143 4247
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Harald Sallberg (1895-1963), 23/310, signerad, 24x30,5
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 november 2017
kl 20:53:11
13/11 17:29:39
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg