KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11434247

nr 1143 4247

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Etsning, Harald Sallberg (1895-1963), 23/310, signerad, 24x30,5

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 november 2017
kl 20:53:11

13/11 17:29:39 1      Vinnande bud

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg