MÖBLER / Bord / Skrivbord 14765274

nr 1476 5274

Skrivbord

Teak, 1950/60-tal. Bredd: 89, djup: 50 cm, höjd: 99 cm

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 20 juni 2022
kl 20:49:02