KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 7446306
nr 744 6306
Oljemålningar
2 st, omkring 1900, Landskapsmotiv med bla slott, 25 x 45
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 februari 2012
kl 18:40:42
500 kr
500 kr
550 kr