GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurna 2835027
*
nr 283 5027
Lockurna
Keramik
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 november 2003
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/11 11:25:52
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik lockurna
-
6185 Lockurna
Kina, 1900-tal. Höjd: 24 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 20:14
-
6696 Lockurna
Valado Alcobaca, Portugal, 1900-tal. Höjd: 28 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 19:59
*
Lockurna
nr 283 5027
Lockurna
Keramik
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 10 november 2003 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 7/11 11:25:52 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik lockurna
-
6185 Lockurna
Kina, 1900-tal. Höjd: 24 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 20:14 -
6696 Lockurna
Valado Alcobaca, Portugal, 1900-tal. Höjd: 28 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 19:59



