KONST / Litografier / Färglitografi 13418250
nr 1341 8250
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad ej numrerad. Motivet: 41x28 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 19:19:52
15/8 21:19:02
16/8 22:44:50