KONST / Litografier / Serigrafi 13016490

nr 1301 6490

Serigrafi

"Just one look", Katt, Signerad. Motivet: 29x39 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 20 januari 2020
kl 20:57:44