KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 9223532

nr 922 3532

Gravyr

Efter Rembrant, 39 x 43

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 november 2014
kl 19:15:27