KONST / Litografier / Färglitografi 9658182
nr 965 8182
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Anders Palmér (f. 1958), 75/180, signerad, motivet: 50x37
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 juni 2015
kl 20:23:14
1/6 16:34:06