KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948549
nr 1294 8549
Emil Nordberger
(1889-1942)
Oljemålning, Emil Nordberger (1889-1942), Älg i Skogen. Signerad 1940. Olja på duk, 57x98 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:06:17
100 kr
200 kr