ÖVRIGT / Diverse / Ramar 7118191
nr 711 8191
Ramar
2 st, Mässing, Barock, höjd: 32
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 29 augusti 2011
kl 18:50:18
350 kr
800 kr
650 kr
950 kr
1.400 kr
1.600 kr