KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997399
nr 1499 7399
Gunnar Johnsson
(1917-2007), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 31x24 cm
Gunnar Johnsson, svensk bildkonstnär född 1917 i Malmö, död 2007 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:31:07
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
Gunnar Johnsson
Läs mer om Gunnar Johnsson