KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7775095

nr 777 5095

Blandteknik

Birger, figurer, signerad, 26x35

Utrop:

300 kr

Såld:

250 kr

måndag 17 september 2012
kl 17:11:29