ÖVRIGT / Diverse / Glöggservis 6743046
*
nr 674 3046
Glöggservis
metall/keramik
Kondition: skador, kopp saknas
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 december 2010
kl 19:33:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/12 17:21:47
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: glöggservis keramik metall
-
5071 Bordskanon
mässing, gravyr. Längd: 38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:48
-
5070 Brandspruta
Längd: 81cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:19
-
5052 Fat
mässing. Längd: 57cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5150 Flaska
mässing, Skultuna, Pierre Forsell (1925-2004), Sve..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
-
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:21
-
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:22
*
Glöggservis
Kondition: skador, kopp saknas
nr 674 3046
Glöggservis
metall/keramik
Kondition: skador, kopp saknas
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 december 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/12 17:21:47 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: glöggservis keramik metall
-
5071 Bordskanon
mässing, gravyr. Längd: 38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:48 -
5070 Brandspruta
Längd: 81cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:19 -
5052 Fat
mässing. Längd: 57cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5150 Flaska
mässing, Skultuna, Pierre Forsell (1925-2004), Sve..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09 -
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:21 -
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:22