KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224334

nr 1222 4334

Barbara Ur Piwarska, hus, signerad. 1973. Olja på pannå, 40x31

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 10 december 2018
kl 19:35:22

6/12 23:11:40 1      Vinnande bud

Lis Husberg (f. 1920)