![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13835369
*
nr 1383 5369
Oljemålningar
Oidentifierad konstnär. 2 st, Bali, ej signerade, duk på pannå, yttermått inklusive ram: 56x34 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 mars 2021
kl 20:43:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/3 11:56:06
1
600 kr
7/3 19:31:55
2
Vinnande bud
8/3 20:36:44
3
800 kr
8/3 20:36:48
2
900 kr (Budbetjänt)
8/3 20:38:12
3
1.000 kr
8/3 20:38:12
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bali duk på pannå ej signerade oljemålningar
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:04
-
7144 Oljemålning
Ã…ke Rudolf Nisson. Signerad, daterad -69, Pank och..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:33
-
7146 Oljemålning
Åke Rudolf Nisson. Signerad, daterad -69, självpor..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:56
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03
-
6308 Oljemålning
Anna-Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, ko..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:24
-
6129 Oljemålning
Bente berg, Interiör med läsande kvinna. Signerad...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03
*
Oljemålningar
Läs om budbetjänten
nr 1383 5369
Oljemålningar
Oidentifierad konstnär. 2 st, Bali, ej signerade, duk på pannå, yttermått inklusive ram: 56x34 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 mars 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/3 11:56:06 | 1 | 600 kr |
7/3 19:31:55 | 2 | Vinnande bud |
8/3 20:36:44 | 3 | 800 kr |
8/3 20:36:48 | 2 | 900 kr (Budbetjänt) |
8/3 20:38:12 | 3 | 1.000 kr |
8/3 20:38:12 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bali duk på pannå ej signerade oljemålningar
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:04 -
7144 Oljemålning
Ã…ke Rudolf Nisson. Signerad, daterad -69, Pank och..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:33 -
7146 Oljemålning
Åke Rudolf Nisson. Signerad, daterad -69, självpor..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:56
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03 -
6308 Oljemålning
Anna-Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, ko..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:24 -
6129 Oljemålning
Bente berg, Interiör med läsande kvinna. Signerad...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03