KONST / Litografier / Färglitografier 15075066
nr 1507 5066
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 354/360 cm, yttermått inklusive ram: 28x22cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 december 2022
kl 20:24:15
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner