MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 12354520

nr 1235 4520

CARPET

oriental, 138x180, wear, damages.

Orientalisk, 138x180

Condition: slitage, skador

600

SEK 450

Monday February 18 2019
at 18:28:26