KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16003059

nr 1600 3059

Etsning

Oidentifierad konstnär. Trummande barn. Signerad i plåten. Bildmått: 6,5x7 cm, yttermått inklusive ram: 30x31 cm

måndag 26 februari 2024
kl 20:52:48