UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 9671274
nr 967 1274
Väggpendyl
rokokostil, höjd: 62 cm
Kondition: slitage, skador, skadad
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 juni 2015
kl 19:19:32
14/6 15:56:01
Väggpendyl
nr 967 1274
Väggpendyl
rokokostil, höjd: 62 cm
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 15 juni 2015 |
| 14/6 15:56:01 | 1 | Vinnande bud |