Ã–VRIGT / Speglar / Handspegel 8156329

nr 815 6329

Handspegel

Jugend, längd: 26

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 25 mars 2013
kl 18:14:42

Jugend