SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Fat 14204069

nr 1420 4069

Fat

+ skålfat, 5 delar, 1700 / 1800-tal, diameter: 32-44 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 27 september 2021
kl 20:32:14