MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 9355235

nr 935 5235

Skåp

Orientaliskt, höjd: 47

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

600 kr

måndag 19 januari 2015
kl 18:53:46