KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14235359
nr 1423 5359
Pastell
L Widding. Signerad, daterad 88, landskap. Bildmått: 23x37, yttermått inklusive ram: 40x50 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:16:46
4/10 18:53:19
4/10 18:53:57