KONST / Litografier / Färglitografi 13803108
*
nr 1380 3108
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 239/280, daterad -76, komposition. Motivet: 30x30, yttermått inklusive ram: 43x40 cm
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 februari 2021
kl 19:38:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/2 21:14:33
1
350 kr
22/2 17:09:48
2
400 kr
22/2 19:07:35
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik komposition litografi litografier litografiskt blad
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
*
Färglitografi
nr 1380 3108
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 239/280, daterad -76, komposition. Motivet: 30x30, yttermått inklusive ram: 43x40 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 450 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 februari 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 16/2 21:14:33 | 1 | 350 kr |
| 22/2 17:09:48 | 2 | 400 kr |
| 22/2 19:07:35 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik komposition litografi litografier litografiskt blad
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54



