KONST / Litografier / Litografisk affisch 16186010
nr 1618 6010
Litografisk affisch
Matisse, Musée Nice, Ej signerad, oramad. Bladets mått: 99x63 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 maj 2024
kl 18:20:11
800 kr