ART / Oil paintings / Acrylic painting 14896151

nr 1489 6151

ACRYLIC PAINTING

BO DUBERG. Eka på vattnet. Signed, dated -77. Akryl på duk, 40x30 cm, outer dimensions including frame: 43x32 cm,

BO DUBERG. Eka på vattnet. Signerad, daterad -77. Akryl på duk, 40x30 cm, yttermått inklusive ram: 43x32 cm

700

SEK 300

Monday September 12 2022
at 18:26:43

10/9 00:55:18 1      Vinnande bud