KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15502147
nr 1550 2147
Karin Karlsson
(1897-1979), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 55x82 cm, yttermått inklusive ram: 68x96 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 juli 2023
kl 20:04:23
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
Karin Karlsson
Läs mer om Karin Karlsson