KONST / Litografier / Färglitografi 17526778
nr 1752 6778
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
PT, Signerad, Vårblommor. Färglitografi, bildmått: 42x50 cm, yttermått inklusive ram: 63x70 cm
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 januari 2026
kl 18:36:05
10/1 19:08:46
11/1 17:56:30
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor