KONST / Litografier / Serigrafi 10446443
nr 1044 6443
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Serigrafi, Lennart Rodhe (1916-2005), HC-upplaga, signerad, motivet: 72x53
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 juni 2016
kl 19:27:14
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe