MÖBLER / Bord / Sybord 11435353
nr 1143 5353
Sybord
ek, 1880-tal, längd: 55 cm, djup: 38 cm, höjd: 73 cm
Kondition: skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 november 2017
kl 20:16:34
100 kr
200 kr
300 kr
Sybord
Kondition: skador
nr 1143 5353
Sybord
Kondition: skador
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 13 november 2017 |